Tipy na příslušenství k Asus Eee PC

Před nedávnem jsem si kromě nové RAMky přivezl taky nějaké příslušenství k mému Asusu Eee PC 1015BX s procesorem C-50. Chtěl jsem chladící podložku, protože netbook používám často na posteli, k tomu jsem si pořídil ještě levný USB Hub a taky jednu pro někoho nepotřebnou drobnost.

Začněme chladící podložkou, pořídil jsem si levnou Porte cRadia Minifi​t, cena se pohybuje pod třemi stovkami. Za tuto sumu si myslím, že je to fajn investice, větráček je sice dost hlučný, ale dá se regulovat pomocí kolečka na USB kabelu. Navíc podložka slouží slušně i pasivně (bez použítí větráčku). Je určena pro sedmi až dvanáctipalcové notebooky, v případě kvalitnější podložky musíte sáhnout do peněženky hlouběji, klidně počítejte i s tisíci korunou.

Na USB Hub jsem neměl přehnané nároky, stačili mi čtyři porty typy USB 2.0, trojka je pro mě stále předražená a 7 nebo 10 portů nepotřebuji. Bral jsem nejlevnější a měl jsem štěstí, právě byl na skladě. Výrobcem je Sweex a zatím nebyl jediný problém, takže spokojenost.

A nakonec blbost, můj rozmar, nevím, jak to jinak nazvat. Ano, mám USB chladič/ohřívač nápojů (:D). Sehnal jsem ho jako poslední kousek něco málo pod tři stovky a dá se v pohodě používat i s netbookem. Pití není vychlazené tak jako z ledničky v obchodě, každopádně pro mé potřeby to bohatě stačí. Ohřívač jsem nezkoušel – výrobce udává 16 stupňů Celsia na chlazení a šestapadesát na ohřívání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je eron. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *