Start Windows 8 na netbooku Asus Eee PC 1015BX

Máme tu další uživatelské video. Tentokrát je na něm zachycen start vývojářské verze Windows 8, která byla uvolněna v září na konferenci BUILD a o několik dní později byla zpřístupněna ke stažení také běžným uživatelům počítačů.

Bootování Windows 8 má být zase o něco rychlejší, než tomu bylo u předchozí verze Windows 7. Bude to především kvůli tzv. hybridnímu startu, kdy jádro systému bude uloženo na pevný disk a při startu systému se úplně od začátku bude zavádět pouze uživatelské rozhraní. Při hibernaci hraje důležitou roli pevný disk. Čili je rozdíl, zda se bude počítač spouštět ze standardního mechanického disku nebo velmi rychlého SSD-éčka.

Test byl praktikován na netbooku Asus Eee PC 1015BX s jednojádrovým procesorem AMD-C-30 na frekvenci 1,2GHz, 1GB RAM DDR3, HDD 320GB, AMD RADEON HD 6250 512MB.

Mininotebook po startu počítače zobrazil přihlašovací obrazovku asi do patnácti vteřin.

Příspěvek byl publikován v rubrice Operační systém a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

admin se představuje

Student střední školy se zájmem o informační technologie. Majitel IT blogu SUPRklikacky.cz a uživatelského webu o netboocích a vše co s nimi souvisí AsusEeePC.cz. Dále vlastním webové stránky o celosvětově nejrozšířenějším operačním systému - MojeWindows.cz a Win8.cz. Pokud mě chcete z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, stačí mi zaslat mail na: admin@asuseeepc.cz (a já s několika hodinovým zpožděním jistě odpovím).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *