Prodám netbook Asus Eee PC 1015BX [prodáno]

Prodám 10″ netbook Asus Eee PC 1015BX zakoupený 8. září 2011 v CZC.cz, jehož původní cena byla 5892,-Kč vč. DPH. Konfiguraci a veškeré technické parametry + můj osobní názor a  poznatky najdete v recenzi. Upgradoval jsem RAM z 1GB na 2GB (jeden jediný slot, lze vložit 4GB paměťový modul).

K netbooku přidám brašnu Case Logic, která je šitá na míru 10 palcovým netbookům. Kromě samotného prostoru pro netbook obsahuje dostatečně objemnou přední kapsu na kabeláž či myš.

Netbook jeví běžné známky opotřebení – drobné škrábance. Nejvíce jsou z pochopitelných důvodů opotřebované panty, ale stále plní svoji funkci na výbornou. Netbook byl používán od září 2011 do června 2012 – asi deset měsíců, do dnešního dne ležel nečinně v poličce.

Jedinou vadou na kráse je prasklý plastový rám okolo displeje, na funkčnost samotného netbooku to nemá žádný vliv. Zbývá cca. 7 měsíců záruky.

Netbook dodám bez předinstalovaného systému. Je možné nainstalovat Windows 8, Windows 7 nebo starší Windows XP. Odzkoušeno. Původní systém byl Windows 7 Starter, ale po velmi špatné zkušenosti jsem odstranil i recovery oddíl. Vytvořil jsem si vlastní bitovou kopii, možná bych ji ještě někde splašil – pokud by o to měl někdo zájem, určitě to zjistím a napíšu.

Konečná cena pro Vás, včetně poštovného:  3000,-Kč, platba předem na účet

Prodej/nákup lze řešit pomocí kupní smlouvy, nebo vytvořením nabídky na Aukru s fixní cenou kvůli lepšímu pocitu a ochraně pro obě strany.

Případná otázky do diskuze, zájemci nechť píší na mail: admin@asuseeepc.cz . Budu se těšit.

Prodej byl ukončen. Netbook má již svého nového majitele. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

admin se představuje

Student střední školy se zájmem o informační technologie. Majitel IT blogu SUPRklikacky.cz a uživatelského webu o netboocích a vše co s nimi souvisí AsusEeePC.cz. Dále vlastním webové stránky o celosvětově nejrozšířenějším operačním systému - MojeWindows.cz a Win8.cz. Pokud mě chcete z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, stačí mi zaslat mail na: admin@asuseeepc.cz (a já s několika hodinovým zpožděním jistě odpovím).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *