Prodám notebook Lenovo E330 [PRODÁNO]

Notebook byl dne 28.7.2015 prodán. 

Na základě výborné předešlé zkušenosti s prodejem netbooku prostřednictvím AsusEeePC.cz jsem tu s novou nabídkou. Prodám 13,3″ Lenovo ThinkPad Edge E330. Notebook byl zakoupen 21.6.2012 v CZC.cz.

Aktuální stav prodávaného notebooku (foto 3.7.2015)

Aktuální stav prodávaného notebooku (foto 3.7.2015)

Konfigurace prodávaného ntb E330:

Notebook byl dodán bez operačního systému. Aktuálně je nainstalovaná legální verze Windows 8.1. Licenci mohu přenechat. Provedl jsem formát disku a čistou instalaci.

Moji recenzi najdete zde na AsusEeePC.cz.

Notebook jsem aktivně používal tři roky. Za tu dobu jsem s ním byl s přihlédnutím k poměru ceny a kvality/výkonu maximálně spokojen. Žádná porucha.

Vzhledem k tomu, že jsem notebook používal každodenně, má několik drobných vad (o nich níže) a jeví běžné známky opotřebení (klouby, škrábance), . Na funkčnost to však nemá žádný vliv. Všechny klávesy OK, rovněž trackpoint i touchpad. Všechny porty funkční.

Displej. Má dvě drobné vady. Jednak oděrky a pak vpravo dole (viz. fotka) bílá skvrna, která je viditelná nejvíce na bílém pozadí (způsobeno mechanickým poškození, v tomto místě se nerovnoměrně rozprostírá světlo). V praxi to ale nijak zásadně neruší. (Na Aukru nebo Ebay se nový displej prodává za cca. 2 tisíce, zkušenější uživatel zvládne výměnu sám, případně může nechat nákup i výměnu displeje na servisním středisku, stačí zadat do Googlu heslo výměna displeje).

Lenovo E330 displej

Klávesnice plně funkční, ale jsou na ní viditelné drobné škrábance. Na základně upadl levý spodní roh, přilepen a cca. 1 měsíc drží. Na levé straně upadlé žebrování na výdechu chlazení.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Důvod prodeje: Koupil jsem si nový ThinkPad. A pro dva notebooky nemám využití. 🙂

Cena: 4500,-Kč plus poštovné. V ceně je napájecí adaptér a látková brašna s přední kapsou na příslušenství. Platba předem na účet. Prodej možno řešit kupní smlouvou nebo prostřednictvím Aukro.cz.

Pokud máte dotazy, kontaktujte mě na mailu admin@asuseeepc.cz nebo svoji otázku napište do komentářů pod tento text. V případě zájmu o notebook mi napište na mail.

Příspěvek byl publikován v rubrice Návody a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

admin se představuje

Student střední školy se zájmem o informační technologie. Majitel IT blogu SUPRklikacky.cz a uživatelského webu o netboocích a vše co s nimi souvisí AsusEeePC.cz. Dále vlastním webové stránky o celosvětově nejrozšířenějším operačním systému - MojeWindows.cz a Win8.cz. Pokud mě chcete z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, stačí mi zaslat mail na: admin@asuseeepc.cz (a já s několika hodinovým zpožděním jistě odpovím).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *