Asus Eee PC 1015BX s dvoujádrovým procesorem AMD C-50 konečně na skladě

Konečně se dočkali všichni ti, kteří měli zájem o variantu Asus Eee PC 1015BX s dvoujádrovým procesorem na frekvenci 1GHz, namísto jednojádra s taktem 1,2GHz.

Asus Eee PC 1015BX s AMD C-30 (rozuměj jednojádro) byl skladem již v polovině září letošního roku za cenu něco málo pod šest tisíc včetně daně.

Ale alternativa s dvoujádrovým procesorem stále nebyla na obzoru. Až nyní, téměř ke konci měsíce října 2011, si jej lze objednat a do druhého dne máte netbook doma.

V ceně 6190,-Kč vč. DPH (tuto sumu zaplatíte konkrétně na eshopu CZC.cz) dostanete již zmiňovaný dvoujádrovým procesor AMD C-50, kdy frekvence jednoho jádra činí 1GHz, operační paměť ve výši 1GB typu DDR3, HDD o velikosti 320GB a grafickou kartu AMD Radeon 6250M. Dále šestičlánkovou baterii, která zajistí výdrž až 7hodin při surfování na internetu pomocí Wi-Fi sítě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

admin se představuje

Student střední školy se zájmem o informační technologie. Majitel IT blogu SUPRklikacky.cz a uživatelského webu o netboocích a vše co s nimi souvisí AsusEeePC.cz. Dále vlastním webové stránky o celosvětově nejrozšířenějším operačním systému - MojeWindows.cz a Win8.cz. Pokud mě chcete z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, stačí mi zaslat mail na: admin@asuseeepc.cz (a já s několika hodinovým zpožděním jistě odpovím).

1 komentář u “Asus Eee PC 1015BX s dvoujádrovým procesorem AMD C-50 konečně na skladě

  1. Pingback: Asus Eee PC 1015BX – uživatelská recenze | Asus Eee PC

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *