Amazon Kindle Touch – dotyková čtečka elektronických knih v recenzi

Dneska trochu mimo běžná témata, ale pro inteligentnější část populace celkem zajímavá věc. Snad mi skalní fanoušci Asus Eee PC pro jednou odpustí. Nicméně i pro ně může být tato technologická hračka užitečná.

Pokud rádi čtete a nemáte čas chodit do knihovny či kamenného knihkupectví pro nejnovější tituly, mám pro Vás dneska dobrý tip.

Jde o čtečku knih, která je postavena na bázi elektronického inkoustu. Pyšní se vysokou výdrží na baterii, relativně velkou kapacitou na knihy (3GB) a jednoduchým dotykovým ovládáním. Nemluvím o ničem jiném než o nejnovějším Kindlu Touch od Amazonu.

Elektronické knihy do čtečky dostanete jednoduchým způsobem přes počítač skrze USB kabel, případně je můžete tahat do Kindlu přímo z prostředí čtečky díky obchodu Amazon (zde jsou však tituly v angličtině).

Právě dnes jsem na toto výborné zařízení napsal recenzi, kterou najdete na webové stránce SUPRklikacky.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

admin se představuje

Student střední školy se zájmem o informační technologie. Majitel IT blogu SUPRklikacky.cz a uživatelského webu o netboocích a vše co s nimi souvisí AsusEeePC.cz. Dále vlastním webové stránky o celosvětově nejrozšířenějším operačním systému - MojeWindows.cz a Win8.cz. Pokud mě chcete z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, stačí mi zaslat mail na: admin@asuseeepc.cz (a já s několika hodinovým zpožděním jistě odpovím).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *